Program

PRO VEŘEJNOST

Pohádka pejskokočičí, o řepě i kůzlátkách

PREMIÉRA 25. 2. v 10:00 a v 15:00 – Divadlo Exil, Pardubice, VYPRODÁNO!!!

31. 3. v 10:00 – Automatické mlýny, Pardubice

31. 3. v 15:00 – Košumberk

Tradiční pohádky v novém hávu. PRO DĚTI 3 – 6 LET. Délka představení: 45 min.

Za pohádkou kolem světa (na motivy knihy Jiřího Žáčka)

Pohádkové putování s živou hudbou po celé naší krásné zeměkouli. Kam pojedeme? To už nám vylosují děti. PRO DĚTI 6 – 9 LET. Délka představení: 55 min.

Pohádka perníková, šípková a červená

Tradiční pohádky v novém hávu. O stydlivém princi, který než aby políbil princeznu, raději vypravoval pohádky. No a jestli jí nepolíbil, vypravuje je dodnes. PRO DĚTI 3 – 6 LET. Délka představení: 35 min.

Hermína a začarovaný stromek

Inscenace byla kvůli době koronavirové netradičně nejprve natočena a pak předložena malým divákům jako video, které můžete shlédnout na YouTube – domovská stránka Týbrďo divadlo! Příběh holčičky, která se snaží zachránit začarovaný stromek. Pomohou jí zvířátka a nebo vy, děti? Pojďme společně vymyslet, jak už to tak v pohádkách bývá, dobrý konec. PRO DĚTI 2 – 5 LET. Délka představení: 25 min.

Já, Baryk (povídání od Františka Nepila)

Malý přírodopis – 1. díl pro malé pejsky a velké pejskomily, vyprávěný srozumitelně, názorně, věrně a tak, jak to na mou duši je od švestek do žní. PRO DĚTI 6 – 9 LET. Délka představení: 60 min.

14. 4. v 10:00 – Automatické mlýny, Pardubice

Povídejme si, děti (na motivy knihy Josefa Čapka)

Jak se čistí zuby a jak se myje? Jak se správně jí? A proč je ryba zdravá? Bětka a uličnice Pepina provádí děti mnohdy neoblíbenými činnostmi všedního dne. Uvidíte, že to může být i legrace k popukání! PRO PŘEDŠKOLÁKY, 1. až 2. TŘÍDU. Délka představení: 40 min.

7. 2. v 17:00 – Beseda v Chrudimi

11. 2. v 15:00 – Barchov

ŠKOLY A ŠKOLKY

Hrajeme od ledna 2020. O termíny představení, pro svoji školu či školku, se můžete přihlásit na e-mailu: info@tybrdodivadlo.cz, nebo telefonicky u Jany Tiché na: 724 668 161.

Rádi se domluvíme na termínech, které budou vyhovovat vašim potřebám.

Připravujeme interaktivní edukativní představení a programy na míru, které mohou navazovat ve výuce pomocí pracovních listů. Chceme hrát vaše témata, proto se s námi zapojte do DISKUSE a nebojte se napsat, ať už jste rodič nebo pedagog, co vaše děti potřebují.

Právě se zabýváme tématy: Mezilidské vztahy, Voda a její nedostatek, Nebezpečí internetu, Mediální vzdělanost, Historie a souvislosti po roce 1968.